O nas

Ekskluzywne wyroby szklane

Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta

 • Dekoracyjne wyroby szklane z Łomży

  Dekoracyjne wyroby szklane z Łomży

  Firma Exclusive Glass dostarcza Klientom funkcjonalne i dekoracyjne wyroby szklane takie jak: drzwi, panele ścienne czy kabiny prysznicowe od 2016 roku. Dzięki lokalizacji w okolicach Łomży działamy głównie na terenie województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Jednakże zasięg naszej firmy jest ograniczony tylko granicami kraju. Jesteśmy gotowi podjąć współprace zarówno z osobą prywatną, firmą czy instytucją publiczną w zakresie realizacji zlecenia.
 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i producentami materiałów zarówno szkła jak i okuć stosowanych do montażu szkła. Dysponujemy surowcem w pełnej gamie kolorystycznej RAL i NCS. Natomiast w zakresie szkła z grafiką proponujemy wzory z strony ,,fotolia.pl”. Gwarantuje to Państwu otrzymanie produktu spełniającego najwyższe standardy i w pełni odpowiadającego gustom i preferencjom.
 • Co nas wyróżnia

  Co nas wyróżnia

  Nieustannie dokładamy starań, aby rozwijać ofertę. Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań technicznych mocowań balustrad i drzwi. Jak również okuć i uszczelek do kabin prysznicowych, których nowatorskie rozwiązania pozwalają na łatwiejsze i długotrwałe utrzymanie ich w czystości co w połączeniu ze szkłem z powłoką hydrofobową daje nam zadowolenie Klienta z użytkowania. Wprowadziliśmy do naszej oferty styl industrialny tzn. drzwi, lustra, kabiny prysznicowe wykonane ze stali i szkła. Ciągle szukamy rozwiązań, które pozwolą nam w jeszcze większym stopniu realizować potrzeby i wymagani przyszłych użytkowników. To wszystko ma pozytywny wpływ na jakość oferowanych prze firmę usług oaz produktów, stąd też krąg naszych Klientów nieustanie się poszerza.