Lustra na wymiar

Lustra to nieodzowny element łazienek. Dlatego właśnie stanowią część naszej oferty, która skupia różnorodne szklane elementy do pomieszczeń o wysokim standardzie. Nasze lustra sprawdzają się również jako efektowny element nowoczesnej aranżacji w przypadku zarówno korytarzu, jak i w pokoju. Polecamy je szczególnie do niewielkich wnętrz, które wymagają optycznego powiększenia. Realizujemy indywidualne projekty, dlatego wykonujemy lustra na wymiar, dopasowane do detali architektonicznych w pomieszczeniu jak np. skośny sufit.

Rodzaje luster na wymiar

Oferujemy lustra na wymiar o różnych kształtach i sposobach wykończenia. Bogaty wybór sprawia, że odpowiadają one zarówno klasycznym gustom, jak i fanom nowoczesnych aranżacji. Wykonujemy lustra tradycyjne oraz na bazie szkła barwionego w masie, dzięki temu oddajemy do Państwa dyspozycji ich różne rodzaje:

  • srebrne,
  • srebrne opti white,
  • grafitowe,
  • brązowe,
  • w stylu retro.

Lustra barwione polecamy szczególnie do nowoczesnych aranżacji. Grafitowe doskonale współgrają z naszą kabiną prysznicową na wymiar walk in, tworząc klimatyczne wnętrze, które sprzyja wieczornemu relaksowi. Posiadamy jednak i lustra w stylu retro, które zadowolą miłośników klasycznego wystroju. Lustro opti white to najjaśniejszy na rynku model, który spektakularnie odbija światło. W połączeniu z odpowiednio dopasowanymi lampami jest w stanie rozjaśnić każde, nawet najbardziej ponure pomieszczenie.