Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe oferowane przez naszą firmę wykonywane są z hartowanego szkła zgodnie z indywidualnym projektem zabudowy, dzięki temu umożliwiamy maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Ponieważ zależy nam na jak największym dopasowaniu do Państwa potrzeb oraz preferencji wizualnych, proponujemy wybór zróżnicowany pod względem montażu czy estetyki. Nasi Klienci decydują o wielu czynnikach, które mają wpływ na ostateczny wygląd kabiny, takich jak:
  • typ otwierania drzwi – uchylne czy przesuwne,
  • rodzaj szkła – przezroczyste lub matowe,
  • dekoracje graficzne.

Montujemy kabiny prysznicowe na wymiar w brodziku lub na wannie. Realizujemy projekty w różnym stylu: narożne, przyścienne, wnękowe czy coraz bardziej popularne walk in. W zależności do potrzeb Klienta podejmujemy się działań również w przypadku powierzchni o nietypowym kształcie. Podczas instalacji wykorzystujemy okucia i mocowania odporne na działanie wilgoci, a co za tym idzie – korozję, a także chemiczne środki czystości.

Rodzaje dekoracji szklanej tafli kabiny prysznicowej

Zdajemy sobie sprawę, że kabina prysznicowa nie pełni jedynie funkcji użytkowej, lecz także estetyczną, która wraz z innymi ozdobnymi elementami jak np. szklane drzwi tworzy spójną aranżację. Dlatego właśnie udostępniamy kilka rodzajów dekoracji szklanej tafli:
  • przezierną – połączenie przeźroczystej powierzchni szyby z matowymi wzorami,
  • jednostronną – grafika jest widoczna jedynie z jednej strony, druga natomiast pozostaje w jednolitym kolorze,
  • dwustronną – dekoracje są widoczne zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz kabiny.