Czy drzwi industrialne sprawdzą się w nowoczesnym domu?

Drzwi industrialne stają się coraz popularniejsze. Wyglądają dobrze w różnego typu pomieszczeniach. Mają bardzo dużo zalet. Drzwi industrialne stanowią barierę dla dźwięków i zapachów, ale mają przezroczyste szyby, które przepuszczają bardzo dużą ilość światła. Z tego powodu sprawdzą się szczególnie w mieszkaniach, które nie są jasne i ważne jest, by ich jeszcze bardziej nie zaciemniać.

Do jakiego stylu najbardziej pasują drzwi industrialne?

Drzwi industrialne najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach typu loft. Lofty są urządzone w nowoczesny sposób. Tworzy się je w zaadaptowanych fabrykach, ale mogą być to również nowe budynki stylizowane w ten sposób. W loftach dominuje szkło, metal, cegły i beton. Drzwi industrialne wykonane są z metalu i szkła, a więc wpisują się idealnie w ten styl. W tego rodzaju aranżacjach kluczowa jest przestronność. Podziały architektoniczne są zastosowane tylko tam, gdzie jest to niezbędne. Z tego powodu przeszklone drzwi industrialne doskonale sprawdzą się w tego typu wnętrzach.
Drzwi industrialne są doskonałe nie tylko do wnętrz w stylu loftowym. Są na tyle uniwersalne, że mogą być dopasowane wnętrz urządzonych w innych nowoczesnych stylach.
W Łomży, drzwi industrialne można zamówić w naszej firmie. Dostępne są modele przesuwne oraz na zawiasach.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się drzwi industrialne?

Dzięki temu, że drzwi industrialne są przeszklone, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie jest konieczne przesłonięcie widoku na pomieszczenie. Z tego powodu są idealne do biura, w którym oddzielenie pomieszczenia drzwiami służy głównie do wygłuszenia hałasu dobiegającego z sąsiednich pokoi.
Innym pomieszczeniem, w którym drzwi industrialne doskonale odegrają swoją rolę, jest kuchnia. Drzwi w kuchni służą głównie do tego, by przykre zapachy ze smażenia lub gotowania nie rozchodziły się po całym domu. Drzwi industrialne spełniają to zadanie, jednocześnie nie odgradzając całkowicie pomieszczenia.
Innym pomieszczeniem, w którym mogą się sprawdzić drzwi tego typu, jest pokój niedużego dziecka. Przeszklenia ułatwią kontrolę co dzieje się u malucha, bez przeszkadzania mu w zabawie czy śnie.